DLACZEGO MY

Analiza Białek to laboratorium, które w swoim zespole skupia specjalistów z wieloletnim stażem w analizach zarówno jakościowych jak i ilościowych. Nasze chromatografy spełniają standardy europejskie oraz są na bieżąco serwisowane, a wszystko po to, aby nasze usługi mogły być na najwyższym poziomie. Genezą powstania Analizy Białek było umożliwienie przebadania u nas peptydów, białek oraz parabenów nieznanego pochodzenia pod kątem jakości oraz ilości substancji względem tej, która jest deklarowana przez producenta. Identyfikacji substancji dokonujemy na podstawie standardów, zakupionych przez nas u cenionych oraz rozpoznawalnych dostawców na na całym świecie, które zostały wielokrotnie przebadane, a ich jakość jest poparta certyfikatami.

Wieloletnie doświadczenie

laboratory

Nasz zespół posiada ponad 20 letnie doświadczenie w analizach jakościowych i ilościowych. Rynek peptydów jest bardzo obszerny, każdy wymaga indywidualnego podejścia, dzięki biegłości ekspertów Analiza Białek byliśmy w stanie opracować metody badawcze, które umożliwią uzyskanie najbardziej rzetelnych wyników.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie jak i mailowo. Współpraca z nami nie kończy się na przesłaniu wyników, ale też chętnie omówimy z państwem rezultaty analiz.

PEŁNA ANONIMOWOŚĆ

Na życzenie klienta zapewniamy pełną anonimowość badań oraz historii współpracy z nami. Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta i chcemy stworzyć jak najlepsze warunki współpracy, aby obie strony czuły się komfortowo.

anonymous

Chcesz skorzystać z naszych usług

Jeżeli nie widzisz u nas usługi, która Cię interesuje - Skontaktuj się z nami